Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Detaje nga shpërthimi në lokalin e 46-vjeçares në Shkodër/ Djali i pronares i përfshirë në plagosje 3 muaj më parë

SHKODËR

Detaje të reja kanë dalë në dritë në lidhje me shpërthimin e ndodhur në lokalin e një 46-vjeçareje në Shkodër.

Pronarja e lokalit Hana Foleta nuk ka dyshime mbi autorët. Tre muaj më parë, djali i 46 vjeçares është përfshirë në një plagosje.

Djali i 46 vjeçares ka plagosur lehtë me thikë dy persona. Edhe pse u arrestua, më pas djali i pronares u la i lirë.

Dy të plagosurit s’kanë bërë denoncim në polici për ngjarjen.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet