Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Bilanc i rëndë në Maqedoninë e Veriut, mbi 3 mijë të infektuar dhe 26 vdekje

Maqedonia e Veriut ka vijuar me bilancin e rënduar nga COVID-19 duke shënuar edhe këtë të enjte shifra të larta.

Nga 3 mijë e 81 teste kanë rezultuar pozitië 1 mijë e 198 persona kurse 26 pacientë kanë ndërruar jetë.

Shkupi ka gjysmën e rasteve ditore (572) teksa situata e rëndë paraqitet në Manastir. Po ashtu raste kanë edhe Prilepi, Kumanova e Ohri.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet