Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Vlorë/ Iu dogj makina gjatë natës, policia dyshon për hakmarrje! Babait të 23-vjeçares iu vendos eksploziv në banesë

Përsa i përket makinës së djegur mbrëmjen e djeshme në Vlorë në lagjen “24 Maji”, policia dyshon se kjo ngjarje lidhet me familjen e saj.

Sipas policisë, përpara disa muajsh, babait të Ernela Habilajt i kanë vendosur eksploziv në banesë por fatmirësisht u konstatua pa shpërthyer.

Motivet sipas grupit hetimor mund të lidhen edhe me konflikte të tjera. Bashkëshorti i vajzës është i dënuar në Itali për trafik droge.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet