Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Shpërthimi i fuqishëm në Shkodër, policia jep detajet: Si ndodhi ngjarja

Policia e Shkodrës ka dhënë detajet nga shpërthimi që tronditi qytetin verior këtë mbrëmje.

Sipas bluve të qytetit të Shkodrës ngjarja në fjalë ndodhi rreth orës 20:50 në lagjen “Tom Kola” para lokalit në pronësi të shtetases H.F 46 vjeçe.

Shkodër/Informacion Paraprak

Më datë 18.11.2020, rreth orës 20:50, në lagjen “Tom Kola”, Shkodër, përpara lokalit Bar kafe në pronësi të shtetases H. F. 46 vjeçe, banuese në lagjen Tom Kola Shkodër, ka shpërthyer lëndë plasëse, ku ka vetëm dëme materiale.

Po punohet me grup hetimor për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarje, identifikimin dhe kapjen e autorit/ve.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet