Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Shpërthim me eksploziv lokalit në Shkodër, pamjet nga vendi i ngjarjes

Lajm i Fundit.al siguron fotot nga vendi i ngjarjes së shpërthimit të fuqishëm në qytetin e Shkodrës.

Burime për Lajmi fundit.al bëjnë me dije se eksplozivi është vendosur në derën e lokalit pranë shkollës Pyjore në pronësi të familjes Tollozi.

Gjithashtu bëhet me dije se nga shpërthimi ka patur vetëm dëme materiale.

Aktualisht policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet