Shpërthim me eksploziv lokalit në Shkodër, pamjet nga vendi i ngjarjes

Aktualitet
Shpërthim me eksploziv lokalit në Shkodër, pamjet nga vendi i

Lajm i Fundit.al siguron fotot nga vendi i ngjarjes së shpërthimit të fuqishëm në qytetin e Shkodrës.

Burime për Lajmi fundit.al bëjnë me dije se eksplozivi është vendosur në derën e lokalit pranë shkollës Pyjore në pronësi të familjes Tollozi.

Gjithashtu bëhet me dije se nga shpërthimi ka patur vetëm dëme materiale.

Aktualisht policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

ME TE LEXUARAT