Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Rekord infektimesh në Greqi, 60 vdekje dhe mbi 3 mijë infektime në 24 orë

Rriten rastet e reja me COVID-19 në Greqi. Mësohet se në 24 orët e fundit janë regjistruar 3,209 raste të reja. Po ashtu mësohet se 480 persona janë të intubuar, ndërsa 60 pacientë kanë ndërruar jetë.

Ndërkohë që numri i përgjithshëm i rasteve ka shkuar në 82034. Ndërsa 480 pacientë po trajtohen të intubuar, 410 pacientë të tjerë kanë lënë spitalin.

Shqetësues është edhe fakti që sot janë regjistruar 60 vdekje të tjera duke shkuar në 1288 vdekje gjithsej në vend.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet