Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Mister në detin e Sarandës, zbulohen dy makina të fundosura në thellësi

Zhytësit e Spiranca Diving Center kanë zbuluar në ujërat e detit në Sarandë 2 automjete.

Mbetet enigmë arsyet dhe koha e mbytjes së këtyre automjeteve në det.

Ndërkohë,  siç duket nga pamjet e siguruara më poshtë dy automjetet janë thuajse të shkatërruara.

 

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet