Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Lushnje/ Banesa shkrumbohet nga flakët, shpëtojnë gjyshja dhe mbesa

Një banesë është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm në fshatin Golem, Lushnje.

Nga pamjet e siguruara, shihet se banesa është shkrumbuar totalisht.

Fatmirësisht nuk ka të lënduar në njerëz, por vetëm dëme materiale.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet