Lushnje/ Banesa shkrumbohet nga flakët, shpëtojnë gjyshja dhe mbesa

Aktualitet
Lushnje/ Banesa shkrumbohet nga flakët, shpëtojnë gjyshja dhe

Një banesë është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm në fshatin Golem, Lushnje.

Nga pamjet e siguruara, shihet se banesa është shkrumbuar totalisht.

Fatmirësisht nuk ka të lënduar në njerëz, por vetëm dëme materiale.

ME TE LEXUARAT