Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Gjendet i vdekur një person në Pogradec

Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në Pogradec.

Gjendet i pajetë një person. Ngjarja pranë vendit të quajtur Oktapodi.

Burimet konfirmojne se ai ka pesuar infarkt. Dhe ka qene i alkoolizuar. Policia është në vendngjarje.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet