Gjendet i vdekur një person në Pogradec

Aktualitet
Gjendet i vdekur një person në Pogradec

Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në Pogradec.

Gjendet i pajetë një person. Ngjarja pranë vendit të quajtur Oktapodi.

Burimet konfirmojne se ai ka pesuar infarkt. Dhe ka qene i alkoolizuar. Policia është në vendngjarje.

ME TE LEXUARAT