Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Françeska Jaçe reagon për herë të parë pas aksidentit, jep mesazh për të gjithë

Modelja Françeska Jaçe reagon për herë të parë për aksidentin, në të cilin u përfshi pak ditë më parë te rrethrrotullimi i Nartës, në Vlorë.

Përmes një mesazhi të shkurtër në “Instagram”, modelja i falënderon të gjithë për mesazhet e përzemërta.

“Zoti ju ndihmoftë! Faleminderit të gjithëve për telefonatat dhe mesazhet e përzemërta”, shkruan bukuroshja në Instastory.

Modelja dhe ish-banorja e “Big Brother”, Françeska Jaçe, është aksidentuar tek rreth rrotullimi i Nartës dy ditë më parë, teksa makina e saj luksoze tip “BMW” doli nga rruga duke u përmbysur, por fatmirësisht pa rrezik.

Ajo mori vetëm disa plagë të lehta në trup, pasi mjeti me të cilin udhëtonte është përmbysur kokëposhtë në vendin që lidh autostradën me hyrjen e qytetit bregdetar.

Si pasojë e përplasjes, automjeti ka pësuar dëme materiale. Françeska Jaçe është ndihmuar nga kalimtarë të rastit për të dalë jashtë makinës së përmbysur.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet