Fitorja e Kombëtares, Meta nxjerr fotot me Çikalleshin: I paparë, premton një gol bën 2

Politikë
Fitorja e Kombëtares, Meta nxjerr fotot me Çikalleshin: I

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka parë nga afër ndeshjen mes Shqipërisë dhe Bjellorusisë, ku kuqezinjtë tanë mundën me rezultatin 3:2 ekipin bjellorus.

Meta ka nxjerrë në “Facebook” fotot e veçanta me Cikalleshin, ndërsa shkruan se sulmuesi ynë premtoi një fol, ndërsa bëri dy.

Postimi i presidentit Ilir Meta:

Cikalleshi është i paparë. Premton një dhe bën dy! Urime kuqezinjve tanë! ???

ME TE LEXUARAT