Elbasan/ Shkon në 20 numri i të infektuarve me COVID në spitalin psikiatrik 'Sadik Dinçi'

Aktualitet
Elbasan/ Shkon në 20 numri i të infektuarve me COVID në spitalin

ELBASAN- Shkon në 20 numri i të infektuarve me COVID në spitalin psikiatrik.

Mësohet se në spitalin psikiatrik 'Sadik Dinçi' janë 15 pacientë të prekur me COVID-19, 3 infermierë dhe 2 sanitare.

ME TE LEXUARAT