Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Digjet automjeti i 23-vjeçares në Vlorë

Një automjet është djegur në Vlorë në orët e para të mesnatës. Policia bën me dije se automjeti tip Audi është djegur në në lagjen “24 Maji” në Vlorë.

Mësohet se automjeti është në pronësi të shtetases me iniciale E. H, 23 vjeçe banuese në Vlorë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet