Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Covidi pushton Korçën, mes të infektuarve dhe 8 mësues

Koronavirusi ka njohur rritje të rasteve në qytetin e Korçës, teksa në 24 orët e fundit janë konfirmuar 61 raste të reja.

Mësohet se 8 prej të infektuarve me Covid-19 janë mësues.

Burime zyrtare konfirmojnë infektimin e 8 mësuesve, por nuk japin detaje se në cilat shkolla japin mësim.

Në qarkun e Korçës, gjatë muajve të fundit ka pasur një numër të lartë të mësuesve të infektuar me Covid-19.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet