Agron Duka infektohet me koronavirus, mesazhi për qytetarët

Politikë
Agron Duka infektohet me koronavirus, mesazhi për qytetarët

Infektohet me koronavirus edhe kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka.

Zyra e shtypit të kësaj force politike njofton mes të tjerash se Duka ndodhet në karantinë.

Ai iu është drejtuar edhe me një mesazh qytetarëve, që të respektojnë masat anti-COVID.

“Të respektojmë masat, të ruajmë veten dhe të tjerët! Ju falenderojmë për bashkëpunimin”, thuhet në njoftim.

ME TE LEXUARAT