Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Zjarr në dyqanin e tekstileve në Pogradec, shkak rrjedhja e bomblës së gazit

POGRADEC
Një zjarr ka përfshirë në orët e para të mëngjesit nëj dyqan tekstilesh në Pogradec që funksioninte si rrobaqepësi.

Mësohet se shkak i zjarrit ka qenë një rrjedhje e bomblës së gazit që përdorej për ngrohje.

Zjarri është përhapur në depon e dyqanit që kishte mall ndërkohë zjarrfikësja ka ndërhyrë në kohë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet