"Të mbrojmë familjet", apeli i Manastirliu: Nga sot rregullat e reja anti-Covid

Politikë
"Të mbrojmë familjet", apeli i Manastirliu: Nga sot

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, me anë të një postimi në “Facebook” shkruan se nga sot hyjnë në fuqi rregullat e reja.

Manastirliu shprehet se duhet se duhet të bëhemi të gjithë bashkë në betejën për shëndetin.

Postimi i Ogerta Manastirliut.

? #COVID19

Nga sot #rregulla të reja? për të kufizuar përhapjen e virusit të rrezikshëm.

⚠️ Të mbrojmë familjet dhe t’i japim një dorë stafeve mjekësore kundër armikut të padukshëm. Të bëhemi bashkë në këtë betejë për shëndetin?derisa ta mundim të keqen dhe t’i rikthehemi normalitetit që çdokush dëshiron.

#KufizoKontaktet ???‍♂‍

ME TE LEXUARAT