Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Suarez pozitiv me COVID-19, humb përballjen me Barcelonën

Sulmuesi Luis Suarez ka rezultuar pozitiv me COVID-19 gjatë grumbullimit me Uruguain.

33-vjeçari ishte në një formë të mirë teksa duket se për disa ditë ose javë do i mungojë fushave të gjelbëra.

Fatkeqësisht Suarez nuk do të jetë në sfidën e së shtunës duke humbur përballjen ndaj ish ekipit të tij, Barcelonës.

Deri më tani Suarez ka patur një start perfekt me Atletico Madrid pasi në këtë fillim-sezoni ka shënuar 5 gola.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet