Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Situata e COVID-19 në Shqipëri, Komiteti Teknik i Ekspertëve paralajmëron deklaratë për mediat

Ashtu siç e kanë paralajmëruar një javë më parë, Komiteti Teknik i Ekspertëve do të dalë në një konferencë për mediat pasditen e kësaj të marte.

Ata do të raportojnë mbi situatën e koronavirusit në Shqipëri dhe zhvillimit të shifrave, por nuk dihet nëse do të deklarojnë masa të reja në vend.

Grupi i ekspertëve të shëndetësisë do të dalë në një komunikatë në orën 15:30.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet