“Më të mirë në shtrat shqiptarët apo të huajt?”, Soni Malaj: Duhet me provu shumë...

Showbiz
“Më të mirë në shtrat shqiptarët apo të

Jeta private e këngëtares së njohur, Soni Malaj, ka qenë vazhdimisht në qendër të vëmendjes së fansave të saj.

Së fundmi , ajo ishte e ftuar në emisionin “Why Not”, ku moderatorja e njohur Roza Lati e ngacmuar me pyetje të ndryshme.

Pas ndarjes nga Mirko, balerini italian me të cilin ka një vajzë, Soni nisi një romancë me biznesmenin nga Tirana të quajtur Klevi.

“Më të mirë në shtrat shqiptarët apo të...

Gjatë intervistës në studio, këngëtarja s’ka mundur t’i shpëtonte pyetjes pikante “Cilët janë më të mirë në shtrat, shqiptarët apo të huajt”.

“Duhet me provu shumë të huaj që të arrihet konkluzioni. Varet personi çfarë transmeton. Është çështjë energjie çdo gjë. Ne kemi receptorë, kemi energji, kështu që jemi transmetues energjie.Varet se si ndërlidhet vibe i dy personave dhe kjo është e rëndësishme në marrëdhënie”, u përgjigj Soni.

ME TE LEXUARAT