Marjana Kondi infektohet me Covid-19, ky është mesazhi i saj për qytetarët

Showbiz
Marjana Kondi infektohet me Covid-19, ky është mesazhi i saj për

Aktorja e njohur shqiptare, Marjana Kondi ka treguar se i është shtuar listës së personazheve të njohur publikë të cilët janë infektuar me covid-19. Me anë të një postimi në rrjetin social ‘Instagram’ aristja ka ndarë një fotografi nga shtëpia e saj duke ndarë dhe esperinecën personale.

Gjatë kësaj periudhe Kondi ka treguar se ka marrë një këshillë shumë të vyer nga mjeku Pëllumb Pipero, që e kanë ndihmuar gjatë këtyre ditëve. Kondi është shprehur se më parë dëgjonte çdo njeri që i fliste rreth virusit, ndërsa tani është e vendosur për të dëgjuar vetëm profesionistët.

“Të falënderoj Dr.Pipero për këshillën e rëndësishme që më dhe! Mos shiko dhe mos dëgjo se ç’thonë njerëzit… vetëm mjekun specialist! U lodha duke dëgjuar mendimtarët idiot, futur edhe unë brenda dhe për pak sa i besoja plotësisht! Jooo! Dëgjoni vetëm mjekun dhe jo frikë, por përkushtim ndaj vetes!”, shkruan aktorja e humorit.

ME TE LEXUARAT