Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Marjana Kondi infektohet me Covid-19, ky është mesazhi i saj për qytetarët

Aktorja e njohur shqiptare, Marjana Kondi ka treguar se i është shtuar listës së personazheve të njohur publikë të cilët janë infektuar me covid-19. Me anë të një postimi në rrjetin social ‘Instagram’ aristja ka ndarë një fotografi nga shtëpia e saj duke ndarë dhe esperinecën personale.

Gjatë kësaj periudhe Kondi ka treguar se ka marrë një këshillë shumë të vyer nga mjeku Pëllumb Pipero, që e kanë ndihmuar gjatë këtyre ditëve. Kondi është shprehur se më parë dëgjonte çdo njeri që i fliste rreth virusit, ndërsa tani është e vendosur për të dëgjuar vetëm profesionistët.

“Të falënderoj Dr.Pipero për këshillën e rëndësishme që më dhe! Mos shiko dhe mos dëgjo se ç’thonë njerëzit… vetëm mjekun specialist! U lodha duke dëgjuar mendimtarët idiot, futur edhe unë brenda dhe për pak sa i besoja plotësisht! Jooo! Dëgjoni vetëm mjekun dhe jo frikë, por përkushtim ndaj vetes!”, shkruan aktorja e humorit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet