Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Makinat përplasen kokë më kokë në Fier, dy të plagosur

Dy persona janë plagosur pasditen e kësaj të marte si pasojë e një aksidenti rrugor të ndodhur në Fier.

Bëhet me dije se në aksin rrugor Fier-Topojë, në vendin e quajtur kthesa e Semanit, janë përplasur dy makina.

Sipas informacione si pasojë janë plagosur dy persona të cilët po marrin ndihmën mjekësore në spital.

Ndërkohë policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet