Kafshohet nga qentë 4-vjeçari, përfundon në gjendje të rëndë në spital

Aktualitet
Kafshohet nga qentë 4-vjeçari, përfundon në gjendje

Një fëmijë vetëm katër vjeç ka përfunduar në spitalin e Bulqizës pak minuta më parë me plagë në fytyrë.

Bëhet me dije se 4 vjeçari është nga Shupenza dhe dyshohet të jetë kafshuar nga qentë endacakë.

Ende nuk bëhet me dije identiteti i 4-vjeçarit të lënduar nga qentë.

Mësohet se fëmija po merr ndihmën e nevojshme mjekësore, ndërsa bluzat e bardha do të vlerësojnë gjendjen e tij nëse ka nevojë për mjekim më të specializuar, do ta nisin drejt Tiranës.

ME TE LEXUARAT