'Isha në gjumë', Rama publikon videon e Bashës dhe tallet me të: Fli xhan fli

Politikë
'Isha në gjumë', Rama publikon videon e Bashës dhe

Kryeministri ka publikuar një video në të cilën Arian Çani fliste në telefon me kreun e PD Lulzim Basha, dhe kur moderatori e pyet se ku ka qenë pasi nuk i është përgjigjur në telefon një javë më parë, kryedemokrati i thotë se ishte në gjumë.

Me ironi, krahas videos Rama shkruan se Basha tregoi të vërtetën ndërsa e këshillon të flejë përsëri.

"Ou, ç'të gjeti që the të vërtetën! Fli xhan fli", shkruan Rama krahas videos.

ME TE LEXUARAT