Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Covid i merr jetën inxhinierit të Urbanistikës në Librazhd

Covid-19 i ka marrë jetën në moshë 60-vjeçare inxhinierit të Urbanistikës të Bashkisë së Librazhdit, Veli Dashi.

Mësohet se inxhinieri humbi betejën me virusin e rrezikshëm.

Ndarja nga jeta e inxhinierit është një lajm i trishtë për të afërmit, kolegët dhe gjithë qytetin e Librazhdi. Dashi la pas bashkëshorten dhe dy fëmijët, një djalë e një vajzë.

Ministria e Shëndetësia deklaroi 694 raste të reja infektimesh dhe 6 humbje jete në 24 orët e fundit ne Shqiperi.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet