E rëndë në Bulqizë, qentë kafshojnë në fytyrë fëmijën 4-vjeçar

Aktualitet
E rëndë në Bulqizë, qentë kafshojnë në

Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Bulqizë, ku një fëmijë 4 vjeç është kafshuar nga qentë në fytyrë.

Burime nga policia bëjnë me dije se 4-vjeçari është nga Shupenza dhe se dyshohet të jetë kafshuar nga disa qen endacakë.

Fëmija eshte derguar ne spital ku ka marre ndihmën mjekësore, ndërsa bluzat e bardha do të vlerësojnë gjendjen e tij nëse ka nevojë për mjekim më të specializuar, do ta nisin drejt Tiranës.

ME TE LEXUARAT