Tentoi të futej në territorin grek, kapet shqiptari i dënuar me 20 vite burg

Aktualitet
Tentoi të futej në territorin grek, kapet shqiptari i dënuar me

Policia Kufitare në Kakavijë ka arrestuar një shqiptar, i cili ishte shpallur në kërkim.

Mësohet se shqiptari ka tentuar që të hyjë në tokën greke.

Policia greke ka lajmëruar se shqiptari ishte dënuar 20 vjet burg në Zvicër për trafik të lëndëve narkotike.

Nuk bëhet me dije emri dhe mosha e shqiptarit të prangosur në kufi me Greqinë.

ME TE LEXUARAT