Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Tentoi të futej në territorin grek, kapet shqiptari i dënuar me 20 vite burg

Policia Kufitare në Kakavijë ka arrestuar një shqiptar, i cili ishte shpallur në kërkim.

Mësohet se shqiptari ka tentuar që të hyjë në tokën greke.

Policia greke ka lajmëruar se shqiptari ishte dënuar 20 vjet burg në Zvicër për trafik të lëndëve narkotike.

Nuk bëhet me dije emri dhe mosha e shqiptarit të prangosur në kufi me Greqinë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet