Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Rama: Rruga e Arbërit, ëndërr e dibranëve që realizohet verën e ardhshme

Kryeministri Edi Rama, nëpërmjet një statusi në rrjetin social “Facebook” bën me dije se verën e ardhshme Rruga e Arbërit do të jetë një projekt i mirë realizuar.

“Një ëndërr shumëvjeçare e realizuar për dibranët” e ka konsideruar Kryeministri, teksa shprehet, se nëpërmjet saj do të zbulohen hapësira të rëndësishme edhe për kryeqytetin.

Statusi:

MIRËMËNGJES

dhe me këtë xhiro nëpër shtratin e hapur të Rrugës së Arbërit, që në verën e ardhshme do të jetë një ëndërr shumëvjeçare e realizuar për dibranët, e do të zbulojë për tiranasit hapësirat magjike të jastëkut të gjelbër të kryeqytetit që shtrihet deri pranë Dibrës, ju uroj një javë të mbarë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet