Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Punonte në një karburant, ky është 54-vjeçari që u gjet i djegur në Sarandë

Personi që shihni në foto është 54-vjeçari Stefan Kosta, i cili u gjet sot i djegur në banesën e tij me qira.

Janë zbardhur të tjera rreth ngjarjes në fjalë, që ndodhi mbrëmjen e sotme pranë Varrezave të Dëshmorëve në lagjen nr.1 në Sarandë.

Nga të dhënat e para ka dyshime se ka qenë në gjendje të dehur dhe teksa ka rënë në gjumë, një shkëndijë elektrike mund të ketë shkaktuar zjarrin.

Viktima punonte në një karburant, ndërsa jetonte vetëm në banesën me qira, pasi ishte i divorcuar.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet