Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Elbasani në kaos, 31 të infektuar me Covid-19, mes tyre një polic dhe katër mësues

Në 24 orët e fundit në Elbasan janë infektuar me Covid 31 persona. Mes personave të infektuar është një punonjës i drejtorisë së policisë së Elbasanit, 4 mësues.

Një ditë më parë në Elbasan u regjistruan 21 raste me Covid, ndërsa 3 qytetarë humbën jetë.

Ndërkohë në total që nga fillimi i pandemisë në gjithë Shqipërinë janë infektuar 27,830 persona.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet