Elbasani në kaos, 31 të infektuar me Covid-19, mes tyre një polic dhe katër mësues

Aktualitet
Elbasani në kaos, 31 të infektuar me Covid-19, mes tyre një polic

Në 24 orët e fundit në Elbasan janë infektuar me Covid 31 persona. Mes personave të infektuar është një punonjës i drejtorisë së policisë së Elbasanit, 4 mësues.

Një ditë më parë në Elbasan u regjistruan 21 raste me Covid, ndërsa 3 qytetarë humbën jetë.

Ndërkohë në total që nga fillimi i pandemisë në gjithë Shqipërinë janë infektuar 27,830 persona.

ME TE LEXUARAT