Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Dy punonjëse me Covid-19, mbyllet për të dytën herë brenda muajit kopshti në Vlorë

Kopshti numër 2 në Vlorë është mbyllur për shkak të koronavirusit. Kjo është hera e dytë që ky kopsht mbyllet ndërsa kësaj radhe kanë rezultuar pozitive për virusin dy punonjëse.

Ndërkohë, pritet përgjigja për gjashtë punonjës të tjerë që kanë simptoma të Covid-19. Aktualisht janë tre kopshte të mbyllura në Vlorë dhe një kopsht në Orikum.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet