Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Covid-19 mbërthen burgun e Bençës në Tepelenë, 5 të infektuar

Covid-19 ka hyrë edhe në burgun e Bençës në Tepelenë.

Pesë të dënuar në burgun e Bençës në Tepelenë janë infektuar me koronavirus.

Të infektuarit janë transportuar për në burgun e Shën Kollit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet