Aksidentohet Franceska Jace, çfarë postoi në rrjetet sociale pak orë para ngjarjes

Showbiz

Modelja dhe vajza e showbizit, Franceska Jaçe i ka shpëtuar mrekullisht një aksidenti të ndodhur mesditën e sotme tek rreth-rrotullimi në hyrje të qytetit të Vlorës.

Pamjet e publikuara në Ora News tregojnë se makina BMW X6 duket e përmbysur kokëposhtë në rrethrrotullim.

Modelja ka publikuar të dielën foto dhe video në Instastory-n e saj në Instagram, ku shihet duke drekuar në Vlorë.

Ajo qe ka rene në sy ka qene fakti se xhiron me makinë në qytet, ajo e ka postuar rreth orës 11 të natës, ndërkohë që pas orës 22:00, është e ndaluar qarkullimi dhe dalja e qytetarëve.

ME TE LEXUARAT