Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Tentojnë ti vendosin gjobë për maskën, qytetari “shkallmon” policët me makinë

Një qytetar ka goditur me makinë punonjësit e policisë që tentuan ti vendosin gjobë për mosmbajtjen e maskës anti-COVID.

Lajmi është bërë me dije nga policia e cila ka bërë me dije se qytetari reagoi pasi nuk ishte dakord me vendosjen e gjobës.

Njoftimi i polocisë:
Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.1, bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit D.S., 59 vjeç, sepse ka kundërshtuar punonjësit e Policisë Bashkiake, pasi nuk ishte dakort për vendosjen e një mase administrative.

Gjithashtu, ky shtetas në tentativë për t’u larguar me mjetin e tij ka dëmtuar lehtë në këmbë punonjësin e Policisë Bashkiake, i cili pas u mjekua doli nga spitali.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet