"Mesazh me kod", Ilir Meta kthehet në fshatin e lindjes: Përgatitje për dimrin e fundit!

Aktualitet

Presidenti Ilir Meta si gjithnje aktiv ne rrjetet sociale edhe ne fundjave, ka ndare me qytetaret nje mesazh nga fshati i tij i lindjes Cepani, ne Skrapar.

"Në Çepan, duke u ndarë me vjeshtën dhe përgatitur për dimrin e fundit...", shkruan Meta ne faqen e tij zyrtare ne FB.

Presidenti eshte kthyer ne kundershtar te hapur te mazhorances me kthimin e ligjeve por edhe me perplasjen e hapur e publike me kryeministrin per menaxhimin e pandemise, apo edhe emerimet ne gjykaten Kushtetuese dhe Gjykaten e Larte.

Meta duket se ka zgjedhur nje vreshte per ta dresuar mesazhin e tij ne lidhje me dimrin e fundit, qe me siguri, nenkupton zgjedhjet e 25 prillit. /lajmifundit.al

ME TE LEXUARAT