Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

I uroi fitoren e Biden? Trump sqaron deklaratën e fundit: Nuk pranoj asgjë, ne do të fitojmë!

Presidenti i SHBA, Donald Trump ka sqaruar deklaratën e fundit duke theksuar se ai nuk e pranoin fitoren e Joe Biden.

Në një status të mëparshëm Trump shkruante se ”Biden fitoi sepse zgjedhjet u manipuluan” dhe ishte hera e parë që Presidenti amerikan e cilësonte Biden-in si fitues.

Tashmë Trump sqaron se Biden ësthë fitues vetëm në sytë e mediave që ai i quan ”Fake News” teksa garanton se ai bashkë me republikanët do të fitojnë.

”Ai fitoi vetëm në sytë e FAKE NEëS MEDIA. Unë nuk pranoj ASGJË! Kemi një rrugë të gjatë për të bërë. Kjo ishte një ZGJEDHJE E MANIPULUAR!

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet