Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Shpat Kasapi prezanton të dashurën

Shpat Kasapi ishte një ndër të ftuarit e puntatës së tetë të “Shiko Kush LUAN” .

Së fundmi këngëtari është përfolur shumë rreth marrëdhënies me partneren e tij, e cila deri më tani nuk është shfaqur në publik.

Ajo quhet Selvije dhe për herë të parë është shfaqur krah Shpatit në “backstage” e emisionit “Shiko Kush LUAN”, të cilat janë një risi para dhe pas çdo publiciteti këtë sezon.

Siç shihet në foton marrë nga “backstage”-t e emisionit, Selvija shihet një vajzë mjaft tërheqëse dhe vlen të thuhet se dyshja shkojnë shumë si çift.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet