Shoqërimi i Islamit në polici, reagon PD: Rama hakmarrës i vogël dhe i neveritshëm, përdor policinë

Politikë
Shoqërimi i Islamit në polici, reagon PD: Rama hakmarrës i

Nënkryetari i PD-së Edi Paloka ka reaguar për shoqërimin e ish-ministrit të Jashtëm Kastriot Islami, për shkak të pretendimit të policisë se ky i fundit nuk mbante maskë.

Paloka shprehet se Rama është një hakmarrës i vogël e i neveritshëm, që përdor policinë.

Postimi i nënkryetarit të PD-së Edi Paloka:

Hakmarrës i vogël e i neveritshëm. Ja për çfarë e përdor policinë

ME TE LEXUARAT