Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Rama publikon pamjet e Sarandës: Një shëtitore perlë do të jetë gati verën e ardhshme

Kryeminstri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm me një video nga kantieri i punimit në Sarandë.

Përmes një postimi në Facebook Rama tregon se punimet përgjatë shëtitores buzë detit në Sarandë kanë filluar,dhe bën me dije se do të jetë gati për turistët verën e ardhshme.

”MIirëmëngjes. Të shkosh në Sarandë dhe të mos bësh dot një shëtitje në një hapësirë të gjerë buzë detit? Boll më, koha për ta bërë ” shkruan ai.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet