Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Policia holandeze sekuestron kokainë me vlerë 18-24 milionë euro

Hetuesit holandezë gjetën dhe sekuestruan sot 600 kilogramë kokainë në dy apartamente në Roterdam, me vlerë afërsisht 18-24 milionë euro, njoftoi sot media lokale.

“Hetuesit kishin vënë re hyrje-dalje personash në mënyrë të përsëritur, duke mbajtur çanta të mëdha”, raportoi agjencia holandeze e lajmeve ANP.

Sipas policisë, gjatë operacioneve të javës së kaluar, janë arrestuar deri më tani katër të dyshuar.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet