Aksident në aksin rrugor Lezhë-Milot, përplasen 3 makina. Detajet e para

Aktualitet
Aksident në aksin rrugor Lezhë-Milot, përplasen 3 makina. Detajet

Një aksident ka ndodhur gjatë pasdites të kësaj të shtuneje në aksin rrugor Lezhë-Milot.

Mësohet se në aksident janë përfshirë 3 automjete, ku për pasojë janë plagosur dy persona.

Të plagosurit janë dërguar me urgjencë drejt spitalit, ndërsa nuk dihet ende si paraqitet gjendja e tyre shëndetësore.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes për të dokumentuar dhe hetuar shkaqet e mundshme të aksidentit.

ME TE LEXUARAT