Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Tragjike/ Pas lindjes ndërron jetë nëna 20-vjeçare në Gjirokastër

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në maternitetin e Gjirokastrës. Një 20-vjeçare ka humbur jetën gjatë natës.

Burime bëjnë me dije se gjendja e saj u përkeqësua pas lindjes ndërsa rreth orës 3 të mëngjesit është futur në reanimacion. Ende nuk janë qartësuar rrethanat e vdekjes.

Mjekët nuk kanë dhënë shpjegime për ngjarjen, ndërsa familjarët e viktimës thanë se ajo nuk kishte shfaqur probleme

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet