Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Surprizat e motit, ja parashikimi për ditet në vijim

Ditën e premte në vend parashikohet një ndryshim i lehtë i kushteve meteorologjike, raporton Shërbimi Meterologjik Ushtarak.

Moti do të nisë me kthjellime e gradualisht në veriperëndim e bregdet do të shfaqen vranësirat shtresore. Përkohësisht në formë të izoluar në këto zona shi i dobët.

Era do të fryjë në juglindje e veriperëndim, e lehtë e mesatare në bregdet, duke u shoqëruar me valëzim të forcës 2.

Temperaturat parashikohen në:

– zonat malore 2°C deri në 13°C

– zoant e ulëta 4°C deri në 22°C

– zonat bregdetare 7°C deri në 21°C

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet