Shpërndanin lloje të ndryshme drogërash në Elbasan, pranga 3 të rinjve

Aktualitet
Shpërndanin lloje të ndryshme drogërash në Elbasan, pranga 3

Tre të rinjë, janë vënë në pranga sot në Elbasan pasi janë kapur duke shpërndarë lëndë narkotike.

Bëhet me dije se të arrestuarit janë një vajzë dhe dy djem.

Gjatë kontrollit të Policisë së Elbasanit, të rinjëve të arrestuar u janë gjetur me vete 160 gram heroinë, 3 gram kokainë dhe 40 kanabis sativa.

Tre të rinjtë janë vendosur në paraburgim ndërkohë që lëndët narkotike të sekuestruara janë dorzuar prokurorisë në cilësinë e provave materiale.

ME TE LEXUARAT