Ping-pong, Basha: Bashkë do ta mposhtim Ramën dhe do shërojmë Shqipërinë

Politikë
Ping-pong, Basha: Bashkë do ta mposhtim Ramën dhe do

Vijon ping-pongu i replikave mes kryeministrit Edi Rama dhe kreut të opozitës Lulzim Basha. Ky i fundit ka shpërndarë postimin e Ramës dhe bën thirrje që ta mposhtin atë në zgjedhjet e ardhshme.

"Bashkë do ta mposhtim Ramën, do të shërojmë Shqipërinë, do të ndihmojmë familjet shqiptare dhe ekonominë e do të sjellim shpresë të re për vendin", shkruan Basha.

ME TE LEXUARAT