Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Ping-pong, Basha: Bashkë do ta mposhtim Ramën dhe do shërojmë Shqipërinë

Vijon ping-pongu i replikave mes kryeministrit Edi Rama dhe kreut të opozitës Lulzim Basha. Ky i fundit ka shpërndarë postimin e Ramës dhe bën thirrje që ta mposhtin atë në zgjedhjet e ardhshme.

“Bashkë do ta mposhtim Ramën, do të shërojmë Shqipërinë, do të ndihmojmë familjet shqiptare dhe ekonominë e do të sjellim shpresë të re për vendin”, shkruan Basha.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet