Makina përplas nënën dhe fëmijën në Korçë, nisen me urgjencë në spital

Aktualitet
Makina përplas nënën dhe fëmijën në

Një aksident ka ndodhur sot në Korçë, ku një makinë ka përplasur një grua e cila ishte në rrugë së bashku me fëmijën e saj.

Fatmirësisht nga aksidenti s'kanë pësuar lëndime të mëdha por megjithatë ata janë nisur me urgjencë drejt spitalit të Korçës.

Aktualisht nuk dihet gjendja e tyre shëndetësore, por nëna dhe fëmija po marrim mjekim shëndetësor në spital.

ME TE LEXUARAT