Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“Kjo katastrofë duhet të marrë fund”! Basha publikon videon: Rama e ka humbur kontrollin mbi pandeminë!

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, vijon replikën në distancë me kryeminsitrin Edi Rama, lidhur me situatën e rëndë të krijuar nga pandemia e koronavirusit.

Teksa publikon një video në ‘Facebook’, Basha thekson se “Rama e ka humbur kontrollin mbi pandeminë. Ai duhet të largohet!”

Sipas kryedemokratit, “Rama ka dështuar dhe nuk di më çfarë të bëjë, kjo katastrofë duhet të marrë fund”.

VIDEO

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet