“Kjo katastrofë duhet të marrë fund”! Basha publikon videon: Rama e ka humbur kontrollin mbi pandeminë!

Politikë
“Kjo katastrofë duhet të marrë fund”! Basha publikon

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, vijon replikën në distancë me kryeminsitrin Edi Rama, lidhur me situatën e rëndë të krijuar nga pandemia e koronavirusit.

Teksa publikon një video në ‘Facebook’, Basha thekson se “Rama e ka humbur kontrollin mbi pandeminë. Ai duhet të largohet!”

Sipas kryedemokratit, “Rama ka dështuar dhe nuk di më çfarë të bëjë, kjo katastrofë duhet të marrë fund”.

VIDEO

ME TE LEXUARAT