Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Edi Rama zbulon “pa dashje” emrin tjetër të ministres Belinda Balluku

Kryeministri, Edi Rama së bashku me ministren e Infrastrukturës, Belinda Balluku, kanë inspektuar punimet në kantierin e bypass-it në Vlorë.

Gjatë diskutimeve, kryeministri Edi Rama, ka zbuluar edhe emrin që i thërret ministres Balluku ndryshe nga sa jemi mësuar ta dëgjojmë.

Në një moment Rama dëgjohet duke thënë: Bela, Bela është ministre që i duhet kohë e mirë por i duhet edhe kohë e keqe.

I duhet edhe shiu për energjinë por edhe koha e mirë për infrastrukturën.

Kujtojmë se pak kohë më parë, ishte ministrja Balluku e cila tha se i thërriste Ramës, shkurt KM, që nënkupton kryeministër.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet