Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

E dhimbshme/ Dy vëllezër në Tiranë humbin jetën nga Koronavirusi brenda ditës

Dy vëllezër në Tiranë kanë humbur jetën brenda ditës nga Koronavirus.

Lajmin e ka bërë të ditur vëllai i tyre, pedagogu në Fakultetin e Ekonomisë, Afrim Osmani.

Fillimisht, ai ka njoftuar për humbjen e vëllait të parë me anë të një statusi prekës në rrjete sociale.

“Covid me mori vellain.
Më dhemb shpirti.
Rregulli e do qe te shkoj ne banesen e fundit sipas protokollit te zi te Covid. I mirekuptoj te gjithe”, ka shkruar ai.

Disa orë më vonë, Osmani ka bërë me dije se Koronavirusi i ka marrë dhe vëllanë tjetër.

“Covid e mori edhe vellain tjeter Arjanin.
Tmerr pa fund”, ka njoftuar ai.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet