Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Digjet makina në qendër të Sarandës, dyshimet e para

Një makinë tip Benz është djegur mbrëmjen e sotme në qendër të Sarandës.

Flakët kanë shkaktuar dëme të shumta në makinë por fatmirësisht nuk ka pasur asnjë të lënduar.

Zjarrëfikëset kanë ndërhyrë menjëherë për të bërë të mundur shuarjen e flakëve.

Sipas policisë, shkak i këtij zjarri dyshohet se është bërë një shkëndijë elektrike.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet